Sami Özer Gebze Center’da

Gebze Center’da kurulan Kral Stüdyosu, bu hafta tasavvuf müziğinin usta isimlerinden Sami Özer’i konuk ediyor. Yarın Mehmet’in Gezegeni programına katılacak olan Sami Özer, 16.00 – 18.00 saatleri arasında “Allah Allah” adlı yeni albümünden eserlerini seslendirecek ve dinleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak

Eklenme Tarihi : 25 Temmuz 2012 Çarşamba
sami-ozer-gebze-centerda

Gebze Center, müziğin sevilen isimleri alışveriş merkezinde kurulan Kral Stüdyosu’nda Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor. 10 yılın ardından hazırladığı “Allah Allah” adlı albümüyle Sami Özer, yarın (26 Temmuz) saat 16.00'da Gebze Center Kral Stüdyosu’ndan yayınlanacak olan Mehmet'in Gezegeni’ne konuk oluyor.

Sami Özer, tasavvuf müziği tutkunları için şarkılarını bu kez Gebze Kral Stüdyosu’ndan seslendirecek. Özer, saat 16.00’da başlayacak olan Mehmet’in Gezegeni’nde iki saat boyunca yeni albümünden parçalar seslendirecek ve hayranlarından gelen soruları yanıtlayacak.

Gebze Center birinci katında kurulu bulunan cam stüdyodan yapılan Kral TV, Kral FM, 75 Yerel TV ve 75 Yerel Radyo ile ortak canlı yayını Gebze Center ziyaretçileri tarafından AVM içinden de dinlenebiliyor.


 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive