Sahnede herkesi şaşırtan evlilik teklifi

Semih Öztürk, Survivor’dan sonra Türkiye’de ilk kez Capacity’de hayranlarıyla buluştu

Eklenme Tarihi : 12 Ekim 2016 Çarşamba
sahnede-herkesi-sasirtan-evlilik-teklifi

Milyonları ekran başına kilitleyen popüler yarışma programı Survivor’un en dikkat çeken yarışmacısı olan Semih Öztürk, programın ardından Türkiye’de ilk kez alışverişin ve yaşamın merkezi Capacity’de sevenleriyle buluştu.


İmza attığı müzik ve sohbet dolu organizasyonlar ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity, 4  ay süren zorlu yarışın ardından geçtiğimiz Haziran ayında muhteşem bir final ile sezonu kapatan Survivor’ın yıldızı Semih Öztürk’ü ağırladı. Başladığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekerek binlerce hayran kitlesi oluşturan Semih Öztürk, Capacity’de düzenlenen imza günü aracılığıyla kalabalık bir hayran kitlesiyle buluştu. Öztürk’ün hayranlarından biri, imza almak için sahneye çıktığı sırada kız arkadaşına yüksek sesle evlenme teklifi ederek herkesi şaşırttı. Kalabalıklar arasında yer alan kız arkadaşının verdiği “Evet” cevabıyla, tüm katılımcılar mutlu çifti doyasıya alkışladı.


Semih Öztürk hayranları, kendisiyle sohbet edebilme ve fotoğraf çektirebilme şansı yakalarken, sürpriz evlenme teklifiyle mutlu bir başlangıca şahit oldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive