Rings AVM kapılarını sonbaharda açıyor

2013 sonbaharında kapılarını açmaya hazırlanan, kiralama ve yönetim hizmetleri Inside AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Rings Alışveriş Merkezi’nde İsmail Öncel ev sahipliğinde gerçekleşen barbekü partisi, perakende sektörünün önde gelen temsilcileri ve üst düzey yöneticilerini bir araya getirdi

Eklenme Tarihi : 09 Mayıs 2013 Perşembe
rings-avm-kapilarini-sonbaharda-aciyor

Barbekü partisine sektörün önemli temsilcilerinden; Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, LCW Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Hotiç Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hotiç, Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim, Gürmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, Saat&Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın, Adil Işık Yönetim Kurulu Başkanı Adil Işık, Batik Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ziyal, Tanca Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Tanca,  İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Sait Kavurmacı, Süvari Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çoşkun, Soysal’dan Onur Soysal ve Ebebek’ten Ceyhun Vatansever ile daha birçok önemli isim katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Selin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel, “Rings AVM konsepti, mimarisi, eğlencesi ile birçok yeniliği bünyesinde barındıran önemli bir sosyal ve kültürel değişim merkezi olarak faaliyet gösterecektir. Her gün binlerce kişiyi burada ağırlayacağız” dedi.

Sancaktepe Bölgesi’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Rings AVM, mimarisiyle dikkat çekiyor. Yarı açık bir mimariye sahip Rings AVM 25 bin metrekare kiralanabilir alanda 120 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olmayı bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive