Rezan Kiraz ile “Astroloji Günleri” Maltepe Park AVM’de

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, gelenekselleşen Maltepe Park Astroloji Günleri’nde 8-9-10 Ocak günleri arasında ünlü Astrolog Rezan Kiraz ile ziyaretçilerini buluşturuyor

Eklenme Tarihi : 06 Ocak 2016 Çarşamba
rezan-kiraz-ile-astroloji-gunleri-maltepe-park-avmde

Maltepe Park AVM, 2016’da burçların gezegenlere etkisi ve bizleri nelerin beklediğine dair söyleşilerin yapılacağı etkinliğe katılacak ziyaretçilere, Astrolog Rezan Kiraz ile birebir sohbet etme ve hiçbir bedel talep edilmeksizin kişisel astroloji yorumlarını öğrenme fırsatı sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen ziyaretçilerin yapmaları gereken tek şey ise etkinlik alanına önceden gelerek isimlerini kayıt ettirmek. Maltepe Park Astroloji Günleri 3 gün boyunca 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Düzenlediği birbirinden ilginç etkinliklerle dikkat çeken Maltepe Park Alışveriş Merkezi, diğer yıllarda olduğu gibi ziyaretçilerine 2016’da da keyifli bir atmosferde alışveriş imkânı sunmayı hedefledi. Çocukları unutmayan Maltepe Park, Çocuk Kulübü atölye çalışmalarını yıl boyunca her Pazar, değişimli olarak gerçekleştirecek. Bedelsiz düzenlenen atölye çalışmalarına katılacak minik ziyaretçiler, Ocak ayında kağıt katlama-kesme sanatı olan origami ve krigami’nin inceliklerini, konusunda uzman eğitmenlerden öğrenme fırsatı yakalayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive