Ramazanın neşesi her gün Antalya Migros’ta

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ramazanı birbirinden renkli eğlenceler, dopdolu bir program ile karşılıyor

Eklenme Tarihi : 30 Haziran 2014 Pazartesi
ramazanin-nesesi-her-gun-antalya-migrosta

Ramazan ayı boyunca iftardan önce her cuma – cumartesi ve pazar günleri saat 17.00’de Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde etkinlikleri izleyebilirsiniz. Her cuma günü, güldüren, güldürürken de düşündüren Karagöz & Hacivat oyunu ile birbirinden ilginç İllüzyon gösterileri, cumartesi günleri tüm ziyaretçilerin ruhlarını dinlendirecek ney dinletisi ve semazenler, ramazan boyunca her pazar günü ziyaretçilerin eğlenceli saatler geçireceği birbirinden farklı ramazan tiplemeleri gösterileri seyredilebilir.

Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ni ramazan ayı boyunca ziyarete giden tüm misafirlere iftardan önce hurma ikram edilecek. İftardan sonra da ramazan kahvesi standında canlı müzik eşliğinde fasıl dinletisi yapılacak. Ramazanın son gününde, etkinlikler mehteran takımının gösterisi ile devam edecek. Bayramın birinci ve ikinci günlerinde yine saat 17.00’de ziyaretçiler folklor gösterilerini izleme imkânına sahip olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive