Ramazanda çocuklar eğlenceye doyacak

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, dolu dolu yaz programına Ramazan Etkinlikleri’ni ekliyor. Etkinlikler 12 Temmuz’da başlayarak 10 Ağustos’a kadar sürecek

Eklenme Tarihi : 10 Temmuz 2013 Çarşamba
ramazanda-cocuklar-eglenceye-doyacak

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi’nin minik misafirlerine ücretsiz hizmet verdiği Kültür Merkezi, Haziran teması Eski İstanbul’da Yaşam’ın ardından ramazan etkinlikleri ile geliyor. Karagöz Ustası Hayali Suat Veral’in cumartesi gösterileriyle katılacağı program,  küçükler kadar büyükler için de tam bir ramazan şöleni olacak.

Sıcak yaz aylarını ve tatil günlerini kültür, sanat ve eğlence ortamında geçirecek olan minikler, sanat atölyeleri dışında yüz boyama ve ramazan hatırası fotoğraf çekimi aktivitelerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanacak. Türk Gölge Oyunu, Fasıl, Meddahlık, El Sanatları, Geleneksel Mutfak,  Bilmece Bildirmece,  Çini ve Direkler Arası Şenlikleri’ni barındıran ramazan programı, profesyoneller eşliğinde sunularak çocukların taze zihinlerinde sıcacık izler bırakacak.

Birer saatlik atölyeler halinde uygulanacak olan etkinlikler, pek çok sürprizin ve Masal Tersanesi’nin “Ramazan Geldi Hoş Geldi” adlı kukla oyununun sergilenmesinin ardından, 10 Ağustos Cumartesi günü “Bir Maniniz Yoksa Yarışalım” adlı yarışmayla sona erecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive