Ramazan keyfi Kozzy’de

Kozzy AVM, ziyaretçileri için hazırladığı etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor. Ramazanın kendine has atmosferi bu yıl da Kozzy’de dolu dolu hissedilecek. 6 Temmuz – 11 Ağustos günleri arasında sürecek etkinlikler hem çocuklar hem de yetişkinler için unutulmaz anlara sahne olacak

Eklenme Tarihi : 08 Temmuz 2013 Pazartesi
ramazan-keyfi-kozzyde

Etkinlikler boyunca çocuklar, Karagöz Tasvir Atölyesi’nde gölge oyununun karakterlerinin yapılışını öğrenirken, Topaç Fırıldak Atölyesi ile de nostaljik oyuncakları keşfetmenin heyecanını yaşayacak. Kozzy’deki Ramazan Davulu Boyama ve Tarihi Oyuncaklar Atölyeleri’ndeki çalışmalarda ise çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de keyifli vakit geçirecek. Kıvanç & Burak ikilisinin illüzyon gösterisi ise Kozzy’nin tüm ziyaretçilerini hayrete düşürecek.

Kozzy AVM’de ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikler sadece bu kadarla da sınırlı değil. Kendine has yemek tarifleriyle gönüllere taht kuran Ayşe Tüter de Kozzy’de Bayram Lezzetleri etkinliğinde buluşarak, yine en leziz ve pratik tariflerini meraklılarıyla paylaşacak.

Piyano ve tambur eşliğindeki Klasik Türk Müziği dinletileri ile ramazanın büyülü havasını hissedecek olan Kozzy ziyaretçileri, ney dinletileri ile Hatun-i Zamane’nin şarkılarını dinlemekten de kendilerini alamayacak. Karikatür, Çömlek ve Resim Atölyeleri’nin yanı sıra hat ve ebru çalışmalarının da yapılacağı Kozzy, tüm ziyaretçilerine kuru kahve, lavanta ve çocuklar için de balon hediye edecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklere katılıp, ramazan coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen herkes Kozzy’e davetli.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive