Prime Mall İskenderun’dan 444 dondurma

Açıldığı günden bu yana bölgenin en önemli cazibe merkezi olan Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz gün 4’üncü yaşını kutladı

Eklenme Tarihi : 26 Ağustos 2014 Salı
prime-mall-iskenderundan-444-dondurma

Sayısız etkinlik ve kampanya ile ziyaretçilerine çok farklı bir alışveriş deneyimi sunan Prime Mall İskenderun, 4’üncü yaş gününde ziyaretçilerine eşsiz bir gün yaşattı. Çocuklar için balon şov, resim atöylesi, ebru atölyesi, maskot karakterler ve sürpriz hediyeler sunan Prime Mall İskenderun, “Hediye Yağmuru” kampanyası ile büyükleri de unutmadı.

Tam 444 hediyeyle ziyaretçilerini şaşırtan Prime Mall İskenderun, danışma noktasından 444 adet dondurma da dağıttı. Mağaza çalışanlarını da bu sevince ortak eden Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi yönetimi, binlerce çalışanına dondurma ikram etti.

4’üncü yaş günü kutlamaları çerçevesinde Yetenek Sizsiniz Yarı Finalisti Enver Ertaş, muhteşem bir illüzyon gösterisi ile ziyaretçilerin karşısına çıktı. Kutlamaların finaline damga vuran ise alışveriş merkezinin en üst katından bırakılan 5 bin adet balon oldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive