Prime Mall Antakya’dan müzik şöleni

Prime Mall Antakya eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. 1-23 Nisan günleri arasında başvuruları alınan müzik yarışması sonucunda, ilk elemelerden geçen 10 finalist izleyenlere güzel bir müzik şöleni yaşattı

Eklenme Tarihi : 29 Nisan 2014 Salı
prime-mall-antakyadan-muzik-soleni

Ali Yılmaz, Faruk Kasapoğlu, Grup Akıbet, Grup Villa, Grup Flört, Grup Fof, Grup Solo Saund, Grup Ritim, Seyithan Balsever ve Grup Serüven’in yarıştığı final konsere dönüştü ve izleyenleri büyüledi.

Jüri üyeleri Grup Yüksek Sadakat ve Antakya’nın çeşitli okullarından seçilen değerli müzik öğretmenlerinden oluşan yarışmada, 1’inci olan Grup Akıbet kupasını ve bin TL değerindeki hediye çekini Grup Yüksek Sadakat’ten, 2’nci olan Grup Villa kupasını ve 750 TL değerindeki hediye çekini Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Süzen’den ve 3’üncü olan Seyithan Balsever kupasını ve 500 TL değerindeki hediye çekini müzik öğretmenlerinden aldı.

Yarışmanın finalinde Grup Yüksek Sadakat seslendirdiği şarkıları ile hayranlarına keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı. Konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive