Podium'la yeni yıla hızlı başlayın

Podium Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapan ziyaretçiler yeni yıla şanslı bir başlangıç yapıyor. Podium AVM, 100 TL'lik alışverişlere Yeni Renault Clio için çekiliş kuponu hediye ediyor

Eklenme Tarihi : 10 Aralık 2014 Çarşamba
podiumla-yeni-yila-hizli-baslayin

Podium AVM, promosyonlar, etkinlikler ve çekilişlerle alışverişi keyifli hale getirmeye devam ediyor. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren, aralıksız sürdürdüğü aktivitelerle dikkat çeken Podium AVM'nin Kırıkkale halkını heyecanlandıran son kampanyası ise "Renault Yeni Clio hediye çekilişi".

2015'e iddialı girmeye hazırlanan Podium AVM, 8 Aralık 2014 - 8 Mart 2015 tarihleri arasında yapılan toplamda 100 TL'lik alışverişler için Renault Yeni Clio hediye kuponu veriyor. Üstelik toplam alışverişi aynı gün içinde yapma şartı da koymuyor. 8 Aralık'tan 8 Mart'a kadar istenilen günlerde, toplamda 100 TL'lik alışveriş yapmak çekilişe katılmak için yeterli.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün izni ile Elif Grup Gayrimenkul İnşaat AŞ tarafından yürütülen kampanyanın detayları www.podiumavm.com sitesinde.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive