Podium önce sağlık diyor!

27 Eylül 2017 Çarşamba

Ankara’nın beklentileri yükselten alışveriş merkezi Podium AVM, düzenlediği etkinlik ve kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. Önce sağlık diyen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, tüm ziyaretçilerine check-up hediye ediyor

podium-once-saglik-diyor

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, Ankaralılar için bir AVM’den daha fazlası olmayı sürdürüyor. Bu defa sağlığı ön planda tutan JLL yönetimi, Ankara Podium Alışveriş Merkezi’ne gelen tüm ziyaretçilerine check-up hediye edecek. Her zaman müşteri memnuniyetine odaklı çalıştıklarını belirten JLL yönetimi, bizim için önemli olan insanların ihtiyaçlarına yönelik ve işlevsel kampanyalar düzenlemek diyor.

 

JLL yönetimi, 25-29 Eylül tarihleri arasında Ankara Podium Alışveriş Merkezi’ne gelerek 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerine Lokman Hekim Hastanesi Demetevler Tıp Merkezi’nden check-up hediye ediyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen Podium ziyaretçileri, alışverişlerine karşılık aldıkları fiş/faturalarını 12.00-20.00 saatleri arasında Podium danışma noktasına götürerek check-up hediyesi için randevularını alabilecekler.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor