Podium, hediyeleriyle baş döndürüyor

04 Şubat 2015 Çarşamba

Podium Alışveriş Merkezi’nin yeni promosyon etkinliği ‘Kap Kazan’, hediyeler ve indirimlerle hem eğlendiriyor hem kazandırıyor

podium-hediyeleriyle-bas-donduruyor

Podium Alışveriş Merkezi, hediye ve çekilişlerle organize ettiği keyifli promosyonlara bir yenisini ekliyor. Hem eğlendiren hem kazandıran "Kap Kazan" çekilişi ile müşteriler yaptıkları alışverişe, kazandıkları hediyeleri de ekliyor.

2-6 Şubat günleri arasında yapılan her 100 TL'lik alışveriş, Podium AVM müşterilerini Kap Kazan kabinine götürüyor. Hediye kabinine girenler, uçuşan hediyeleri yakalamaya çalışıyor ve kaptığını kazanıyor. Baş döndüren hediyeleri kapanlar hem eğleniyor, hem kazanıyor. Promosyon kapsamına giren markalar arasında pek çok seçenek mevcut. Bambi, Barok Deri, Benetton, Colin's, Çetinkaya, Kaplan Kuyumculuk, Kiğılı ve Samsung gibi büyük markalar da kampanyadaki seçenekler arasında yer alıyor. Hediyeler, sadece giyim ya da elektronik kategorileriyle sınırlı değil; Dürümelle, Şah Antep ve Kahve Dükkanı gibi yeme-içme bölümünden birçok markanın hediye kuponlarını da kazanmak mümkün. Hediye ve indirim kuponları 28 Şubat gününe kadar kullanılabiliyor.