Pınar, resim yapmayı il il gezerek sevdiriyor

29 Mart 2016 Salı

Pınar, İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'ndeİzmirli çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor

pinar-resim-yapmayi-il-il-gezerek-sevdiriyor

Pınar, Stevie Ödüllü Pınar Resim Yarışması ve Pınar Çocuk Tiyatrosundan sonra sanata desteğini resim atölyeleri kurarak devam ettiriyor. Pınar, 30 Mart – 3 Nisan günleri arasında İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştireceği Resim Atölyesi ile çocukların geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirerek resimle anlatmaya davet ediyor.


Sanata verdiği önemi 35 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Resim Yarışması ve 29 yıldır düzenlediği Pınar Çocuk Tiyatrosu ile gösteren Pınar,  bu yıl bir yeniliğe imza atarak Resim Atölyeleri düzenlemeye başlıyor. 30 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında İzmirli çocuklarla İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde buluşacak olan Pınar, çocukların gelecek için hayallerini resmetmelerine yardımcı olacak.


Pınar Resim Atölyesi 7 ilde çocuklarla bir araya gelecek
5 binin üzerinde çocuğu resim atölyesinde ağırlamayı hedefleyen Pınar, Piazza ve Optimum Alışveriş Merkezleri’nde atölyelerini açarak çocuklarla buluşacak.  Samsun Piazza, Şanlıurfa Piazza, Kahramanmaraş Piazza, Adana Optimum, Ankara Optimum Outlet, İzmir Optimum Outlet ve İstanbul Optimum Outlet’lerde kurulacak atölyeler 5 gün kalarak 6-14 yaş arasındaki miniklere sanatı sevdirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor