Pepee çocuklar için Orion’a geliyor

Türkiye’nin ilk çizgifilm kahramanı ve okul öncesi yaş grubu çocuklar arasında bir fenomen olan Pepee, Orion’a geliyor. Orion’un yarıyıl etkinlikleri kapsamında Çorlu’ya gelecek olan Pepee, minik hayranlarıyla buluşup oyunlar oynayacak. 1 ve 2 Şubat günlerinde gerçekleşecek etkinliğe iki gün boyunca 13.00-19.00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek

Eklenme Tarihi : 24 Ocak 2014 Cuma
pepee-cocuklar-icin-oriona-geliyor

Yıllardır TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve artık Show TV ekranlarından miniklerle buluşacak olan fenomen çizgi kahraman Pepee, Orion Alışveriş Merkezi’ne geliyor. Orion etkinlik alanında kurulacak özel alanda Pepee, çocuklar için şarkılar söyleyecek, onlarla dans edecek ve halay çekecek. Minik hayranları Pepee ile bol bol fotoğraf da çektirerek unutulmaz bir gün yaşayacak.

1 Şubat Cumartesi günü 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, aynı saatler arasında 2 Şubat Pazar günü de tekrar edilecek. Pepee’yle tanışmak, oyun oynamak, fotoğraf çektirmek isteyen tüm minik hayranları bu etkinliğe ücretsiz olarak katılabilecek. Çocuklar, Orion’un yarıyıl tatiline özel bu aktivitesiyle unutulmaz bir haftasonu yaşayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive