Pendorya’dan eşine aldığı hediye araba kazandırdı

Pendorya AVM talihlileri belli oldu. Pendorya AVM'den alışveriş yaparak çekilişle araba kazanan genç kadın, uzun süre kazandığına inanamadı

Eklenme Tarihi : 13 Şubat 2013 Çarşamba
pendoryadan-esine-aldigi-hediye-araba-kazandirdi

İstanbul Pendik'teki Pendorya AVM'nin Pendoryacard kullanıcılarının yaptıkları alışveriş ile katılmaya hak kazandıkları çekiliş sonuçlandı. Heyecanlı çekilişte araba kazanan vatandaş, uzun süre kazandığına inanamadı.

Pendorya AVM'den 1 Aralık 2012 ile 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Pendoryacard sahiplerinin alışveriş karşılığında katıldıkları kampanyanın talihlileri 10 Şubat Pazar günü yapılan çekilişle belli oldu. Canlı müzik eşliğinde başlayan çekiliş, dans şovları ve sevgililer günü özel danslarıyla devam etti.

Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunda ve Noter huzurunda gerçekleşen çekilişte 1 kişi Volkswagen Polo marka araba, 20 şanslı kişi ise iPad 2 tablet kazandı.

Çekiliş esnasında ilginç anlar da yaşandı. Araba kazanan talihliye haberi Vatan Şaşmaz sahneden telefonla arayarak bildirdi. Uykudan uyandığını söyleyen 26 yaşındaki Hicran Demirörs, araba kazandığına bir süre inanmadı ve "Bu bir rüya mı? Ben şu an rüya mı görüyorum?" dedi.

Eşine aldığı telefonla çekilişe hak kazanan Demirörs, "Çok heyecanlıyım, uykudan yeni uyandım, inanılmaz şaşırdım, heyecanımın tarifi yok. İlk başta inanmadım, Vatan Bey kendisini telefonda tanıtınca rüya olmadığını anladım. Arabamız yoktu, eşimle araba almayı çok istiyorduk. Bizi araba sahibi yapan Pendorya’ya teşekkür ediyorum, bize dünyanın en büyük Sevgililer Günü hediyesini verdi" dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive