Pascal Nouma evlilik teklifi aldı

Sevilen ikili Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, önceki gün Tekirdağ'ın, gerçekleştirdiği organizasyonlarla en çok konuşulan alışveriş merkezi Tekira AVM'deydi

Eklenme Tarihi : 14 Aralık 2015 Pazartesi
pascal-nouma-evlilik-teklifi-aldi

Banu Noyan'ın organize ettiği imza günü ve söyleşiye katılmak isteyen yüzlerce kişi ünlü ikiliyi görmek için erken saatlerde AVM önünde bekledi. Organizasyon başladığında sahneye çıkan Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, hayranlarının alkış ve çığlıklarıyla karşılandı. Her hafta farklı bir şehirde hayranlarının karşısına çıkan iki ünlü isme, “Gemicilerin her limanda bir sevgilisi olur, siz de her hafta başka bir şehirdesiniz. Sevgiliniz olur mu?” sorusuna Pascal, “Organizasyonu yapan firma bizi rahat bırakmıyor. Evden alıp, eve teslim.” ediyor diyerek Banu Noyan’a laf attı.


Bunun üzerine Pascal’ın bir bayan hayranı sahneye atlayarak “Ne olur benimle evlen Pascal.” diye ünlü futbolcuya evlenme teklif etti. Kahkahalara boğulan Pascal Nouma genç hayranına sarılıp fotoğraf çektirdi. Hayranlarıyla ayakta sohbet eden ünlü ikiliden Pascal sandalyeye oturmak isteyince Kadir Çöpdemir, “Hayırdır, ayağında sorun mu var?” diye sordu. Ünlü futbolcu da “Sabah 6’da yattım, parti vardı.” deyince AVM’de alkış ve çığlıklar yükseldi.


Organizasyon sonunda Tekirdağ Cezaevi’ndeki mahkumların yaptığı resim sergisini ziyaret eden ikiliye, resimlerden hediye edildi. Kadir Çöpdemir bir ara radyo ve televizyonculuğu bırakmaya karar verdiklerini ancak sevenlerinin ısrarı üzerine bu karardan vazgeçtiklerini söyledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive