Park Bornova Outlet Center’de 23 Nisan Resim Yarışması

24 Nisan 2015 Cuma

Park Bornova Outlet Center’in 9. Geleneksel Resim Yarışması sonuçlandı. Yarışmada birinciliği Narlıdere Resim Kursundan Bejan Özcan İkinciliği Kars Halil Atilla İÖO’dan Deniz Açık, üçüncülüğü ise Hacı Yaşar Kandur İÖO’dan Gizem Kaplan elde etti

park-bornova-outlet-centerde-23-nisan-resim-yarismasi

Bu yıl “Canım Ailem” temalı yarışmaya İzmir genelindeki 19 İlköğretim Okulu’ndan 40’ın üzerinde öğrenci katıldı. Begüm Dağar, Ayşegül Alkan, Melek Özderici, Nurhayat Talay ve Emel Karaca Doğan'dan oluşan jüri birbirinden güzel eserler arasında seçim yapmakta zorlandı. Yarışmada birinciliği kazanan Narlıdere Resim Kursundan Bejan Özcan, İkinciliği kazanan Kars Halil Atilla İÖO’dan Deniz Açık’a Smart Play ve Teknosa sponsorluğunda birer tablet bilgisayar hediye edilirken, yarışmaya katılan tüm çocuklara madalya, sertifika, boya kalem seti ve kırtasiye seti hediye edildi.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çocuklar ve aileleri ile birlikte coşkuyla yaşamayı amaçladıkları yarışmanın bu yıl toplumun temel direği aileyi seçtiğini belirtti. Öztezel, Park Bornova’nın simgelerinden biri haline gelen yarışmaya katılan tüm çocuklara ve ailelerine teşekkür etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL