Park Afyon mutlu etmeye devam ediyor

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen kampanya kapsamındaki hediyeler, 8 Mart 2016’da yapılan çekiliş sonucu belirlenen sahiplerine teslim edildi

Eklenme Tarihi : 04 Nisan 2016 Pazartesi
park-afyon-mutlu-etmeye-devam-ediyor

Dünya Kadınlar Günü’nde yapılan çekiliş sonucunda lüks otomobilin sahibi olan Asena Güler Şılak, böyle bir sürprizi hiç beklemediğini, kazandığını duyunca inanamadığını ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

11752 numaralı çekiliş kuponu ile otomobili almaya hak kazanan Asena Güler Şılak, otomobilin anahtarını Park Afyon AVM etkinlik alanında, Alışveriş Merkezi Müdürü Kemal Baştürk’ün elinden teslim aldı. Teslim sonrasında konuşan çift, ödülün Asena Güler Şılak’ın doğum günü ve Dünya Kadınlar Günü’nde kendilerinin olmasının çok büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, “Normalde arabanın verileceğine inanmıyorduk, yine de şansımızı denemek istedik ve şuan çok mutluyuz. Böyle bir fırsatı sunduğu için Park Afyon AVM’ye çok teşekkür ederiz.”dedi.

Ayrıca ünlü markaların akıllı cep telefonlarını ve tabletlerini kazanan diğer talihlilere de ödülleri, Park Afyon AVM yönetimi tarafından teslim edildi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive