Palm City’den alışveriş Roma tatili kazandı

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde bir çifte Roma tatili kazandırdı

Eklenme Tarihi : 13 Mayıs 2014 Salı
palm-cityden-alisveris-roma-tatili-kazandi

7-11 Mayıs günleri arasında aynı gün içerisinde tek seferde minimum 75 TL değerinde alışveriş yapan ziyaretçilerin  AVM içerisindeki kurulan “Trevi Aşk Çeşmesi”nden içerisinde bir adet çift kişilik Roma tatilinin de bulunduğu hediyelerden birini kazanma şansı yakaladığı kampanyada, Ayşegül Tütüncü Roma tatilini kazanan talihli oldu.

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi etkinlik alanına kurulan “Trevi Aşk Çeşmesi”nden olta atarak hediyelerini anında kazanabildiği kampanyaya yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler, Anneler Günü’ne özel  sürpriz hediyeler de kazandı.

Aralarında CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markaların yer aldığı Palm City Mersin, seçkin marka karmasına 1.127 metrakarelik alanıyla Koton ve 4 bin metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon’u da ekledi. Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 2014 yılında 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Gelişmekte olan ülkelerin en başarılı projelerinin aday olarak gösterildiği Cityscape Awards’ta en prestijli projeler arasına girerek perakende (category of retail) dalında finale kalmaya hak kazanan Palm City Mersin, dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8’inci Global RLI Awards” töreni’nde “En İyi AVM” renovasyonu kategorisi’nde “Jüri Özel Ödülü” kazandı, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projeleri geride bıraktı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive