Palm City’de ‘Akıllı Alışveriş’ alışkanlığı kazandırıldı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Shopkins” etkinliği ile çocuklara hiç unutmayacakları bir alışveriş deneyimi yaşattı

Eklenme Tarihi : 10 Şubat 2015 Salı
palm-cityde-akilli-alisveris-aliskanligi-kazandirildi

İnteraktif atölyelerle eğlenceli bir deneyim sunan “Shopkins” dünyasında çocuklar; market görevlisi, manav, fırıncı gibi meslekleri üstlendi. Çocukların gerçek bir müşteri gibi market içerisinde alışveriş deneyimini de yaşadıkları rengarenk “Shopkins” dünyasında çocuklar günlük gıda ve içecekler gibi ihtiyaçları öğrenip, “bilinçli alışveriş yapma” tecrübesi kazandı.

Oyun hamurundan cupcake yapım atölyesinde cupcake yapma keyfini yaşayan çocuklar, cicibici yapım atölyesi’nde ise kendilerine verilen listedeki 5 ürünü alışveriş sepeti havuzunda bulmak için çabaladı.

2014 Uluslararası Gayrimenkul Ödüllerinden (International Property Awards); “en iyi ticari renovasyon ve yeniden geliştirme” ve “en iyi perakende alanı geliştirme” ödülünü almaya hak kazanan Palm City Mersin AVM’nin marka karması arasında;  CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markalar bulunmakta.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive