Palladium Victoria Secret’ı yerinde izletti

Palladium AVM, 5’inci yılı kutlamaları kapsamında bir çifti dünyanın ilgi gören defilelerinden biri olan Victoria Secret defilesine gönderdi

Eklenme Tarihi : 01 Aralık 2013 Pazar
palladium-victoria-secreti-yerinde-izletti

Palladium Alışveriş Merkezi bir çifti Victoria Secret defilesine gönderdi. Aralarında Adriana Lima, Candice Swanepoel ve Alessandra Ambrosio gibi birçok ünlü mankenin katıldığı defileyi izleyen çift, defile sonrası düzenlenen partiye de katılma fırsatını yakaladı.

Palladium beşinci yaşı şerefine düzenlediği kampanyayla belirlediği talihlisi Arzu Akdağ ve eşi tüm dünyanın yakından takip ettiği Victoria Secret şovuna katılma fırsatını yakaladı. Yılbaşı öncesi Victoria Secret’ın yeni koleksiyonunu görücüye çıkardığı defilede ünlü mankenler yer aldı.

Melekler büyüledi
Defile öncesi New York’ta bir şehir turuna katılan talihli çift, defile sonrasıysa Palladium’un davetlisi olarak New York jet sosyetesinin aralarında bulunduğu “AfterParty”ye katıldı. Görkemli bir defile ve akabinde gerçekleşen özel partide eğlenen şanslı çift, dolu dolu bir NewYork gezisi yaptıktan sonra Türkiye’ye döndü.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive