Palladium AVM'den karne sürprizi

Anadolu yakasının en prestijli AVM’si Palladium, sömestır’da çocuklara eğlence ve sürprizlerle dolu bir tatil armağan ediyor

Eklenme Tarihi : 21 Ocak 2014 Salı
palladium-avmden-karne-surprizi

Yoğun eğitim döneminin ardından iki haftalık sömestir tatilini dört gözle bekleyen çocuklar, 25 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında ‘Sindy’nin Renkli Dünyası’ etkinliğinde sınırsız eğlencenin tadını çıkaracak. Palladium’un minik ziyaretçileri AVM içerisinde kurulacak etkinlik alanına gelerek Sindy’nin kuaför salonu, kostüm odası ve fotoğraf stüdyosunu keşfe çıkacak. Etkinliğin ilk aşamasında Sindy bebeklerin süslemelerini gerçekleştirecek ve kendi karton bebeklerini tasarlayacak çocuklar, ikinci aşamada ise özel kıyafet ve aksesuarlarla birer Sindy’e dönüşecek. Etkinliğe katılan çocuklar Sindy ile beraber fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak, dans edecek ve şarkı söyleyebilecek.

Türkiye’nin ilk çizgi film kahramanı Ayas, Palladium’a geliyor!

Palladium AVM, 01 Şubat – 09 Şubat tarihleri arasında çizgi film karakteri Ayas’ı minik hayranlarıyla bir araya getirecek. Ayas maskotlarının AVM içerisinde kurulacak sahnede çocuklar ile vakit geçireceği etkinlikte; boyama atölyelerinin yanı sıra, Ayas imza günü ve karaoke günleri düzenlenecek. Tatil süresince birbirinden renkli etkinliklerin çocukların beğenisine sunulacağı Palladium Alışveriş Merkezi, 25 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında eğlenceli ve oyun dolu dünyasına bütün çocukları davet ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive