Outlet Center İzmit’te Ucuzluk Panayırı başladı

30’uncu Geleneksel Ucuzluk Panayırı Outlet Center İzmit’te başladı! İndirimli fiyatlar daha da düştü

Eklenme Tarihi : 12 Nisan 2013 Cuma
outlet-center-izmitte-ucuzluk-panayiri-basladi

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit’te, geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı başladı. Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 30’uncusu, 12 – 28 Nisan günleri arasında gerçekleştiriliyor.

28 Nisan akşam saat 22.00’ye kadar devam edecek 30’uncu Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda dünyaca ünlü markalar yine indirimli panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, “Ucuzluk Panayırı” kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive