Outlet Center İzmit’te Sevgililer Günü’nü ucuz atlatın

Sevgililer Günü hediyenizi Outlet Center İzmit’ten alın, hem sevgilinizi mutlu edin hem de indirimli fiyatlarla cebinizi

Eklenme Tarihi : 08 Şubat 2013 Cuma
outlet-center-izmitte-sevgililer-gununu-ucuz-atlatin

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen Outlet Center İzmit’te 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli olan çeşit, kalite ve uygun fiyatı rahatlıkla bulabilirsiniz. Merkez, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlanan keyifli etkinlikle avantajlı alışverişe keyif katacak. Etkinlik kapsamında; çiftlere gül dağıtımı yapılırken, trio müzik grubunun romantik şarkılarına eşlik edilebilecek.

Biblodan cep telefonuna, saatten bilgisayara, mücevherden kozmetiğe, ayakkabıdan tekstile kadar sunduğu geniş ürün yelpazesiyle 200’ü aşkın markanın aynı çatıda buluştuğu Outlet Center İzmit’te, sevgililer; yılın 365 günü olduğu gibi 14 Şubat için de hediyelerini fabrika satış fiyatlarıyla alabilecek.

14 Şubat Perşembe günü Outlet Center İzmit’te hava şartları uygun olduğu takdirde Sevgililer Günü’ne yönelik animasyon gösterisi, gül dağıtımı ve trio müzik grubu dinletisi etkinlikleri gerçekleştirilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive