Outlet Center İzmit, 23 Nisan coşkusuna çağırıyor

Çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca Outlet Center İzmit’te düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlayacaklar

Eklenme Tarihi : 18 Nisan 2013 Perşembe
outlet-center-izmit-23-nisan-coskusuna-cagiriyor

Outlet Center İzmit, her yıl 23 Nisan’da çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yapacak. Çocuklar, gün boyunca düzenlenecek eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirecek.

Palyaçolar çocukların yüzlerini boyayacak, onlara balon ve Türk bayrakları dağıtacak. Ayrıca Tataristan, Kırım, Irak, Makedonya ve Moğolistan’dan İzmit’e gelen misafir çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sunacak.

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, okulların kendilerinin belirlediği, İlköğretim 2, 3 ve 4’üncü sınıflardaki öğrencileri kapsayan “Masal” konulu resim yarışması düzenliyor. Jüri başkanlığını ressam ve karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda dereceye girecek öğrencilere çeşitli ödüller verilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive