Orion’da Babalar Günü hediyeleri havada uçuyor

Babalar Günü kampanyasıyla Orion, yine birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor. Orioncard’ıyla kampanyaya katılan müşterilerimizi son model bisikletler ve sürpriz hediyeler bekliyor

Eklenme Tarihi : 14 Haziran 2016 Salı
orionda-babalar-gunu-hediyeleri-havada-ucuyor

Orion’un Babalar Günü etkinliği ile hem babalar hem çocukları kazanıyor. Üstelik kazanırken de eğleniyor. Hediyelerin havada uçuştuğu kampanyaya katılanlar, yakaladığı hediyeyi anında alıyor. 18 ve 19 Haziran günlerinde yapılacak kampanyaya, Orion mağazalarından 150 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan tüm Orioncard sahipleri katılabilecek. Saat 13.00’te başlayacak kampanyaya katılmak için müşterilerimiz alışveriş fişleri ve Orioncard’ıyla etkinlik masasında kayıt yaptıracaklar. Kaydın ardından hediyelerin havada uçuştuğu kabine girecekler. Havada uçan hediyelerden hangisini yakalarsa, kabinden çıktığında hemen hediyesi kendisine teslim edilecek.


Cumartesi ve pazar günü yapılacak kampanya etkinliği 17.00’ye kadar sürecek ve sadece aynı gün yapılan alışverişlerin fişleriyle müşteriler kampanyaya katılabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive