Orion 23.00’e kadar açık

İftar vaktinin geç saatlerde olması ve iftar sonrası da alışveriş yapmak, Orion’da vakit geçirmek isteyenler için Orion çalışma saatlerini uzatıyor

Eklenme Tarihi : 26 Temmuz 2013 Cuma
orion-2300e-kadar-acik

Ziyaretçilerin iftardan sonra zaman sıkıntısı yaşamaması için Orion mağazaları, bugünden (26 Temmuz) itibaren saat 23.00’e kadar hizmet verecek. 23.00’te kapanış uygulaması 4 Ağustos Pazar gecesine kadar devam edecek. Bayram öncesindeki son üç gün ise kapanış saat 24.00’e alınacak. 5, 6 ve 7 Ağustos günlerinde Orion’un tüm mağazaları gece yarısına kadar açık olacak.

Haftasonları kukla atölyesi başlıyor
Hafta içi her gün çocuklara yönelik yapılan ramazan aktiviteleri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başlayan ve her gün farklı bir el becerisi atölyesinin düzenlendiği etkinliklere çocuklar, aileler yoğun ilgi gösteriyor. Ziyaretçilerin gösterdiği bu yoğun ilgi dolayısıyla şimdi haftasonları da etkinlikler sürecek. Ramazan sonuna kadar cumartesi ve pazar günleri Orion’da “Kukla Atölyesi” düzenlenecek. Tüm çocukların katılımına açık ve ücretsiz olan atölyeler Orion alt kat etkinlik alanında saat 14.00’te başlayacak ve 19.00’da sona erecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive