Optimum’un talihlisi belli oldu

İzmir Optimum Outlet’in 1 Nisan -31 Temmuz günleri arasında 125 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine otomobil kazandıran kampanyası kapsamında alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi Jeep Renegade 1.6ph Longitude sahibi oldu

Eklenme Tarihi : 08 Eylül 2016 Perşembe
optimumun-talihlisi-belli-oldu

Ziyaretçilerine cazip kampanyalarla değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez Sertaç Soner İnan’ın yüzünü güldürdü. Optimum sayesinde hayallerini süsleyen sıfır kilometre Jeep Renegade 1.6 Longitude sahibi olan Sertaç Soner İnan kazandığı son model Jeep ile birlikte mutluluk pozu verdi. Binlerce Optimum ziyaretçisinin katıldığı kampanya sonunda yapılançekilişteen şanslı Optimum ziyaretçisi Sertaç Soner İnan olmuştu.


Anahtar tesliminde çok mutlu olduğunu belirten İnan kampanyadan dolayı Optimum Outlet yönetimine teşekkürlerini iletti. İzmir Optimum Outlet’te Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş ile Jeep Renegade1.6 Longitude sahibi olan Sertaç Soner İnan, Optimum’un kendisini hayallerindeki Jeep’e kavuşturduğunu söyledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive