Optimum’lar Mercedes kazandırıyor

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet’ler, Mercedes C180 sahibi olmak isteyen ziyaretçilerine harika bir kampanya sunuyor. 26 Eylül – 31 Aralık günleri arasında sürecek olan Araç Çekiliş Kampanyası’nda, aynı gün içinde ve toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Mercedes C180 kazanma şansı yakalayacak

Eklenme Tarihi : 02 Ekim 2014 Perşembe
optimumlar-mercedes-kazandiriyor

Kaliteli markaların ürünlerini, yıl boyunca uygun fiyatlarla misafirlerine sunan ve renkli etkinlikleriyle de alışverişi eğlenceye dönüştüren Optimum Outlet, şimdi de yeni araç kampanyası ile bambaşka bir heyecana imza atıyor. 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Optimum’larda Mercedes kazanma şansı elde edecek.

Her 100 TL’lik alışverişe verilecek çekiliş numaralarıyla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, alışverişlerini belgeleyen fiş veya faturaları ile danışma bankosuna giderek Optimum Club formunu doldurmaları yeterli olacak. Mercedes C180, kampanya bitiminde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekilişle sahibini bulacak. Rüyaları süsleyen son model Mercedes C180’le yepyeni bir yıla merhaba demek, şimdi herkese Optimum Outlet kadar yakın.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive