Optimum’dan sinema etkinliği

İzmir Optimum Alışveriş Merkezi yönetimi, birçok insanın dünyasına ışık tutan İzmir Ambulans Servisi çalışanlarını buluşturdu

Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2013 Pazartesi
optimumdan-sinema-etkinligi

İzmir Ambulans Servis çalışanları, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Cinemaximum Sinemaları’nda aileleriyle birlikte sinema keyfi yaşadı. Çalışanlar “Benim Dünyam” filminin özel gösteriminde bir araya geldi.

Hilmi Noyan’a teşekkür belgesi
200 sağlık çalışanının katıldığı sinema gösterimi öncesinde İzmir Optimum Alışveriş Merkezi Müdürü Hilmi Noyan’a bu organizasyona ev sahipliği yaptığı için teşekkür belgesi takdim edildi. İzmir İl Sağlık Müdür Yardımcısı Doktor Turhan Sofuoğlu, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Doktor Okan Özmen ve İzmir Ambulans Servisi Başhekimi Doktor Hilmi Tuğlu’nun katıldığı özel etkinlikte, sağlık çalışanları zor ve stresli çalışma koşullarından uzak, aileleriyle birlikte beraber olmanın keyfini yaşadı.

Film gösterimi öncesinde 2013 yılı sistem verilerine göre en çok vakaya çıkış yapan ilk üç istasyona, Acil Sağlık Eğitim Modüllerinde başarı gösteren çalışanlara, teknik destek birimiyle koordineli çalışan ilk üç istasyona, hizmet standart kriterlerine göre iyi performans gösteren ilk üç istasyonla iyi performans sergileyen Komuta Kontrol Merkezi’nin üç çalışanına teşekkür belgeleri takdim edildi. Sağlık çalışanları daha sonra Optimum’da Beren Saat ve Uğur Yücel’in başrollerini paylaştığı “Benim Dünyam” filmini izledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive