Optimum’da bu yaz çok teknolojik geçecek

İstanbul Optimum, ziyaretçilerine kazandırmaya “Teknoloji Kampanyası” ile devam ediyor. 7 Temmuz – 7 Eylül günleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında Optimum Club üyeleri 50 Samsung ürününden birini kazanma fırsatı yakalayacak

Eklenme Tarihi : 09 Temmuz 2015 Perşembe
optimumda-bu-yaz-cok-teknolojik-gececek

İstanbul Anadolu yakasında kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Optimum Outlet, yeni kampanyalarla Optimum Club üyelerini buluşturmaya devam ediyor. 7 Temmuz – 7 Eylül günleri arasında gerçekleşecek olan “Teknoloji Kampanyası” ile Optimum Club üyeleri Samsung’dan teknolojik hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

7 Temmuz – 7 Eylül günleri arasında düzenlenecek olan kampanya kapsamında Optimum Club üyeleri, aynı gün içerisinde toplamda her 100TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanacak. Her 100 TL’lik alışverişe verilecek çekiliş hakkıyla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, alışverişlerini belgeleyen fiş veya faturaları ile danışma bankosuna giderek Optimum Club formunu doldurmaları yeterli olacak. Noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş sonucunda 50 Optimum Club üyesi, TV’den buzdolabına, tabletten telefona, fırından bulaşık çamaşır makinasına, 50 Samsung ürününden birini kazanma şansı yakalayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive