Ops Play Kids İnegöl AVM’de

İnegöl AVM çocuk eğlence alanında büyüyor! Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için her türlü hizmeti sunan İnegöl AVM, bu doğrultuda eğlence kategorisinde marka karmasına Ops Play’i ekledi

Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2016 Salı
ops-play-kids-inegol-avmde

Minik ziyaretçilerine hizmet vermeye başlayan Ops Play Kids, İnegöl AVM’de rengârenk eğlenceli konseptiyle çocuklarla buluştu. Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun arayışlarına farklı bir bakış açısı getiren Ops Co artık İnegöl AVM’de olacak. Op’s Play Kids içinde birçok farklı oyuncaklara yer verirken, çocuklarını oynarken izlemek isteyen ebebeyinlerini de unutmadı. Yenilikçi vizyonuyla dünya eğlence trendlerini yakından takip eden İnegöl AVM ziyaretçileri için en iyisini bulmaya devam ediyor. Eğlence kategorisinde Joker Land, Bowling Adası, Cinema Pink mağazalarından sonra soft oyun alanıyla Ops Play de hizmet vermeye başladı.


İnegöl AVM içinde bulunduğu sektörde tecrübesi ve öngörülü bakış açısıyla hizmet sunarken, düzenlediği organizasyonlarla başta çocuklar olmak üzere herkesi bambaşka oyun ve eğlence alanlarıyla tanıştırmakta, yenilikleri takip ederek yeni kalmaya ve İnegöl’de yapılmayanı yaprak öncü olmaya devam etmekte.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive