Olumlu enerjilerle sağlıklı yaşamın sırrı Agora’da

Agora Alışveriş Merkezi, Agora Sohbetleri’ne devam ediyor

Eklenme Tarihi : 14 Kasım 2013 Perşembe
olumlu-enerjilerle-saglikli-yasamin-sirri-agorada

Agora Sohbetleri 15 Kasım Cuma günü Yaşam Koçu Leyla Bilen’i ağırlıyor. Saat 16.00’da A Blok aktivite de gerçekleşecek olan sohbette “Olumlu Enerjilerle Sağlıklı Yaşam” konusu konuşulacak.

Nisan 1981 Patnos doğumlu olan Leyla Bilen, 1998’de Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. Üniversite son sınıf yılı olan 2003’te Hacettepe Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği Sertifika Programı’na da kaydolarak her iki üniversiten de mezun oldu. Bilen, Best Coaching eğitiminin ardından koçluğa, insan kaynaklarına, psikolojisine ve daha doğrusu insanın yapı taşlarını oluşturan her bir alana olan ilgisi artan Leyla Bilen, International Coaching Academy’yle Denge Eğitim, Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri’nden yaşam koçluğu üzerine eğitim aldı. Yaşam koçluğunu NLP, EFT, Yaşam Tasarımı Uzmanlığı, Hafıza Teknikleri, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri takip etti. Nisan 2011’de Hindistan’da Birlik Üniversitesi – Derinleşme Süreci’ne (Oneness University – Deepening Process) katılarak enerjilerle zihinsel ve ruhsal çalışmalarına dâhil oldu. Yaşam, eğitim ve içsel motivasyon alanlarında bireysel ve kurumsal eğitimler vermeye devam ediyor.

Sağlıklı bir bedene kavuşmak için pratik anlamda neler yapmak gerekir, olumlu duygu ve düşünce akışını ruhsal bedenimizde sağlamanın anahtar cümleleri ne olabilir, işe nereden ve nasıl başlarsak sağlıklı yaşamın kapılarını aralamış oluruz gibi konulardaki sorulara Leyla Bilen cevap verecek. Ayrıca Bilen, söyleşi sonrasında enerji çubuklarıyla olumsuz enerjiden nasıl kurtulunacağını ziyaretçilere uygulamalı olarak gösterecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerine önem verdiğini belirterek, “Olumlu Enerjilerle Sağlıklı Yaşam” konulu sohbeti kaçırmamalarını tavsiye etti. Agora Alışveriş Merkezi olarak Kasım ayı içerisinde konularında uzman konukları ağırlamaya devam edeceklerini belirten Hasan Noyan, diğer etkinliklerden ve aktivitelerden haberdar olmak için Agora Alışveriş Merkezi Facebook ve Twitter sayfalarını takip etmelerini önerdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive