Okul zili Agora’da Caillou ile çaldı

16 Eylül 2014 Salı

2003 yılından itibaren İzmirlilerin gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcı öncesinde okul alışverişi için birbirinden seçkin markaları ve birbirinden renkli etkinlikleriyle yine İzmirlilerin vazgeçilmez adresi oldu

okul-zili-agorada-caillou-ile-caldi

Okul öncesi dönemde çocukların kahramanların gücüne sahip olma ve onları taklit etme eğiliminin yüksek olduğunu ve bu yüzden kahramanların özenle seçilmesi gerektiğini dile getiren uzmanlar tarafından cici çocuk Caillou tam not aldı. Çocuğunun süper kahramanları, hatta belki de kötü olanları taklit etmesindense “uslu” Caillou’yu örnek alması, hatta hem öğretici hem de eğitici özelliği ile ebeveynlerinde en çok tercih ettiği çizgi karakteri Caillou, okula dönüş etkinlikleri kapsamında Eylül’de Agora Alışveriş Merkezinde minik ziyaretçiler ile buluştu.

Minik ziyaretçiler, Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanına kurulan Hayal Evi’nde Caillou ile tanışıp birbirinden eğlenceli etkinliklerle keyifli saatler geçirdi.  Ayrıca, Caillou’nun arkadaşları Rosie, Leo ve Clementine de Hayal Evi’nde miniklerle birlikteydi. Caillou ve arkadaşları sahne performansları ile çocuklarla eğlenceli saatler geçirdi ve ardından karakterlerin orijinal sesleriyle Türkçe şarkılar eşliğinde çocuklara konser verdi. Caillou ve arkadaşları ile fiziksel aktivitelerin yanı sıra, miniklerin zihinsel gelişimine fayda sağlayacak atölye çalışmaları da yapıldı. Hayal Evi’nde yer alan fotoğraf panosunda da çocuklar ücretsiz olarak Caillou ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Agora Alışveriş Merkezi’nde indirimler devam ediyor
Okul alışverişi telaşının başladığı bu günlerde, Agora Alışveriş Merkezi’nde birçok seçkin markada yüzde 70’e varan indirimler devam ederken, çocukların okul ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar da başladı. Giyimden kırtasiyeye çocukların tüm okul ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri seçkin markaları ile Agora Alışveriş Merkezi okul alışverişi yapacak veliler için doğru adres olma özelliğini devam ettiriyor.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, minik ziyaretçilerin sevilen çizgi dizi karakteri “Caillou” ile 3 gün boyunca Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen eğitici ve öğretici etkinlikleri ile çocukların yeni okul dönemi öncesi enerji depoladıklarını belirtti. Noyan, ayrıca ziyaretçilerin Agora Alışveriş Merkezi’nden okul alışverişlerinde öğrencilere özel indirim ve kampanyalardan yararlanabileceklerinin altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor