Oasis, Bodrumluları sergide buluturuyor

Bodrum’un değerlerine gönül verenler bir kez daha Bodrum Gelinleri 2013 Sergisi’nde buluşuyor. Sergi, 8 Haziran – 8 Temmuz günleri arasında Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde görülebilir

Eklenme Tarihi : 07 Haziran 2013 Cuma
oasis-bodrumlulari-sergide-buluturuyor

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, geçtiğimiz yıl Bodrumluları ve Bodrum’un değerlerine gönül verenleri buluşturduğu, “Bodrum Gelinleri Sergisi”ni bu yıl değiştirip geliştirdiği içeriği ile bir kez daha bizlerle buluşturuyor.

1998 yılından bugüne Bodrum’un değerlerine sahip çıkarak, anlamlı sergilere ev sahipliği yapan Oasis, Bodrum düğünlerini, albümlerden çıkmış siyah beyaz fotoğrafları, sandıklarda özenle saklanmış gelinlikleri, yüz yıllardır süre gelen gelinlerin olmazsa olmazı “Temel Devren”leri, tekrar hatırlatmak ve yeni nesillere aktarmak üzere yeniden sergiliyor.

2012 yılında düzenlenen Bodrum Gelinleri Sergisi’nde izlediğimiz, Bodrum Düğün töreninin devamı olarak, bu kez el emeği göz nuru ile hazırlanmış bir “Gelin Odası”nı ziyaret edeceğiz. 50 seneyi aşkın karyolası, kanaviçeli kırlentleri, yastıkları, tel kırma işlemeli “makket”i ile tam bir geçmiş zaman yolculuğu yapacağımız serginin, açılış kokteyli 8 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da Hurmalı Cadde’de, gerçekleşecek ve 8 Temmuz’a kadar ziyaret edilebilecek. Tüm Bodrumlular ve Bodrum severler davetli.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive