Nuray Sayarı ve Seda Akgül Forum Trabzon’da aşkı yorumladı

18 Şubat 2014 Salı

Forum Trabzon, ünlü astrolog Nuray Sayarı ve ekranların sevilen ismi Seda Akgül’ü ağırladı. Astroloji, aşk ve ilişkiler üzerine gerçekleşen keyifli sohbette Nuray Sayarı ziyaretçilerin burçlarla ilgili merak ettiklerini anlattı; Seda Akgül ise kadın-erkek ilişkileri hakkında keyifli hikayeler paylaştı

nuray-sayari-ve-seda-akgul-forum-trabzonda-aski-yorumladi

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında ünlü astrolog Nuray Sayarı ve ekranların sevilen ismi Seda Akgül’ü konuk etti. Forum Trabzon’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen etkinlikte Nuray Sayarı, burçları 2014 yılında nasıl bir aşk beklediğini anlattı, konukların merak ettikleri soruları cevapladı.

Seda Akgül ise kadın-erkek ilişkileri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi ve aşk üzerine paylaştığı hikayelerle Forum Trabzon ziyaretçilerini kimi zaman eğlendirdi kimi zaman hayrete düşürdü. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, astroloji, aşk ve ilişkiler üzerine keyifli bir arkadaş sohbeti tadında, sıcak ve samimi anlara sahne olurken, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip, imza verdiler.