Nisan ayı Carrefour İçerenköy’de dolu geçecek

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine Nisan ayında da kazandırmaya devam ederken minik misafirlerini eğlendirmeye ve anlamlı etkinlikler düzenlemeye hazırlanıyor

Eklenme Tarihi : 17 Nisan 2015 Cuma
nisan-ayi-carrefour-icerenkoyde-dolu-gececek

Carrefour İçerenköy AVM, 18-26 Nisan günlerinde saat 13.00-18.00 arasında çocukları “Shopkins”in renkli dünyasında eğlenceli bir maceraya davet ediyor. İnteraktif atölyelerle unutulmaz bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; eğlenceli ve eğitici bir gün yaşayacak.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Ataşehir 2 Doğa Koleji öğrencileri, ünlü sanatçıların katılımı ile Carrefour İçerenköy AVM’de “Beyaz Melekler” konsepinde defile düzenleyerek çocuk istismarına dikkat çekecek.

Ayrıca aynı gün içinde toplamda 75 TL ve katlarında alışveriş yapan Shop&Win kart sahibi bir ziyaretçi Kia Sportage otomobil kazanma şansına sahip olacak. Carrefour İçerenköy AVM misafirleri Shop&Win kartla alışveriş yaparken para kazanmanın keyfine varırken, hem de alışverişlerini bedavaya getirebiliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive