Next Level’da sinema keyfi başladı

Next Level Alışveriş Merkezi, Türkiye’de bir AVM içindeki ilk bağımsız sinema binası olma özelliği taşıyan Next Level Cinemaximum’u hayata geçirdi. Next Level Cinemaximum dokuz salonu, 834 kişilik kapasitesi ve teknolojik alt yapısı ile Ankaralıları vizyondaki filmlerle buluşturuyor

Eklenme Tarihi : 26 Mayıs 2014 Pazartesi
next-levelda-sinema-keyfi-basladi

Next Level açılışa özel uyguladığı kampanya ile de Ankaralıların sinema keyfini artırıyor. Next Level sinema kampanyasıyla tek faturada  100 TL’lik alışveriş yapan 15 bin kişiye çift kişilik sinema bileti hediye ediyor.

Avm mfi Partners tarafından yönetilen Next Level Alışveriş Merkezi’nin 21 Mayıs’ta Ankaralıların beğenisine sunduğu Cinemaximum tüm salonlarında dolby dijital ses sistemi, 2D ve 3D gösterim yapabilen dijital sistem yer alıyor. Konfor ve kaliteyi de bir arada sunan Next Level Cinemaximum salonlarında bu hafta itibariyle sinemaseverler Örümcek Adam 2, Dom Hemingway, Rio 2, The Other Woman, Büyük Budapeşte Oteli, Karınca Kapanı, Fındık İşi, 3 Days to Kill ve Panzehir filmini izleyebiliyor. 

Next Level Podyum Katı’ndan giriş olan Next Level Cinemaximum’da sinema keyfini yaşayan ziyaretçiler, sinema çıkışında da geç saatlere kadar Podyum Kat’ta sevdikleriyle daha fazla vakit geçirme ve eğlenme imkânı bulacak.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive