Neuroland dünyası Espark’ta

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi etkinliklerine devam ediyor

Eklenme Tarihi : 11 Eylül 2015 Cuma
neuroland-dunyasi-esparkta

NEUROLand dünyasında farklı elektronik aletleri beyin gücümüz ile nasıl kontrol edebildiğinize yakından şahit olacaksınız. NEUROLand dünyası Türkiye’de ilk defa 11 – 13 Eylül günleri arasında Espark Alışveriş Merkezi’nde açılacak.


NEUROLand nasıl çalışır?
Konsantre olduğumuz zaman beynimiz Beta dalgaları yayar. Yayılan bu dalgalar kafamıza yerleştirdiğimiz özel sensörler tarafından algılanır. Bu bilgi dijital sinyallere dönüştürülür ve aletlere gönderilir. Bu sayede elektronik aletleri kontrol edebiliriz. Survivor All Star Şampiyonu Turabi Eskişehir’e geliyor, kas gücü mü beyin gücü mü? Turabi sosyal medyada kendine rakip arıyor.

Survivor 2014’ün ardından 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star’ı da kazanarak büyük bir başarıya imza atan Turabi Çamkıran, 12 Eylül saat 15.00’da, Eskişehir’in önde gelen alışveriş merkezi Espark’a geliyor.

Bu muhteşem organizasyonda ‘Kas Gücü mü Beyin Gücü mü’ sorusunun cevabı aranacak. All Star Turabi bu sorunun yanıtını bulmak için kendine bir rakip arıyor. Sosyal medya üzerinden düzenlenecek organizasyonla seçilenler Turabi’nin karşısına çıkacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive