NeoPlus’tan en çok alışverişe en romantik hediye

İstanbul’da helikopter turu ve Kız Kulesi’nde yemek NeoPlus’tan hediyeniz. 1-14 Şubat günleri arası en fazla alışveriş tutarına ulaşan 3 kişi, sevgilisi ile unutulmaz bir gün geçirecek

Eklenme Tarihi : 05 Şubat 2013 Salı
neoplustan-en-cok-alisverise-en-romantik-hediye

Sevgililer Günü’ne çok özel bir hediye hazırlayan NeoPlus Outlet; kalbi sevgilisi için çarpanları ve ona şık bir hediye sunmak isteyenleri NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi‘nde keyifli bir alışverişe davet ediyor. Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet’te 1-14 Şubat günlerinde en fazla alışveriş tutarına ulaşan 3 kişi, çift kişilik İstanbul’da helikopter turu ve Kız Kulesi’nde romantik bir yemek kazanacak.

17 Şubat’ta gerçekleştirilecek gezi turunda şanslı çiftler özel araç ile NeoPlus’tan alınarak hayatları boyunca unutamayacakları bir yolcuğa çıkacak. İstanbul’u gökyüzünden seyretmenin şansını yakalayacak çiftler, sonrasında Kız Kulesi’nde romantik yemeklerini yiyecek. Siz de sevgilinize unutulmaz bir gün yaşatmak ve aşkınızı gökyüzünde haykırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken en çok alışverişi NeoPlus’tan yaparak ilk üç kişi arasında yerinizi almanız.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive