Neoplus Outlet’te Gençlik Festivali

Atatürk’ün ateşlediği, Cumhuriyet meşalesinin yanmaya başladığı Samsun’dan yola çıkan vosvoslar, o ateşi her zaman sıcak tutan Eskişehirlilerle NeoPlus’ta buluşuyor

Eklenme Tarihi : 17 Mayıs 2013 Cuma
neoplus-outlette-genclik-festivali

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile 19 Mayıs’ı coşkuyla kutluyor. Liselerarası basketbol turnuvasından vosvos şenliğine kadar birçok etkinlik ile gençleri eğlenceli bir bayram bekliyor.

Özel günlerde düzenlediği etkinliklerle Eskişehirlilerin buluşma noktası olan Neoplus Outlet 19 Mayıs’ta Eskişehirli gençleri bir araya getiriyor. Liselerarası basketbol turnuvasıyla gençleri buluşturan Neoplus Outlet, 18-19 Mayıs günlerinde 11.00-18.00 saatleri arası ve 19 Mayıs saat 18.00’de de final karşılaması ile gençleri sürpriz ödüllerin beklediği Basketbol Turnuvası gerçekleştiriyor.

19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün ateşlediği, Cumhuriyet meşalesinin yanmaya başladığı Samsun’dan yola çıkan vosvosları, o ateşi her zaman sıcak tutan Eskişehirlilerle NeoPlus’ta buluşuyor. Samsun’dan alınan topraklar bugün (17 Mayıs) saat 17.00’de NeoPlus Outlet açık otopark alanında yapılacak tören ile teslim edilecek. Ayrıca yarın saat 12.00’de ise kortej eşliğinde NeoPlus Outlet açık otopark  alanından çıkış yapılacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive