Neomarin’de Hadise’ye yoğun ilgi

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen Hadise imza gününde büyük izdiham yaşandı

Eklenme Tarihi : 06 Kasım 2012 Salı
neomarinde-hadiseye-yogun-ilgi

Türk pop müziğinin iddialı isimlerinden olan güzel şarkıcının hayranları kendisinden imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Neomarin AVM’de saatler önce sıraya giren hayranları Hadise’yi karşılarında görünce büyük bir coşku yaşadı

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile gerçekleşen etkinlikte güzelliğiyle izleyenleri büyüleyen Hadise’nin yaşanan izdiham karşısında şaşkınlığını gizleyemediği görüldü. Yaklaşık 5 bin ziyaretçinin akın ettiği AVM’de bazı dükkanlar kepenk kapatmak zorunda kaldı. Bir saat sürmesi planlanan etkinlik yaşanan yoğun izdiham sebebiyle yarım saatte sonlandırıldı. Bazı hayranları gözyaşlarını tutamazken bazıları da kollarına imza attırdı.

Gördüğü yoğun ilgi karşısında çok duygulanan Hadise mutluluğunu ve şaşkınlığını şu sözlerle ifade etti: “Fazla imza günü düzenlemiyorum ama  büyük ilgi görmek beni çok mutlu ediyor. Allah’ıma şükürler olsun çok seviliyorum ben bunun için bu işi yapıyorum ve hayranlarıma layık olmak için çalışıyorum.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive