Murat Dalkılıç ve Tuvana Türkay İzmir Optimum’a geliyor

Başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı 15 Ocak’ta vizyona giren Bizans Oyunları filminin İzmir özel gösterimi, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak

Eklenme Tarihi : 19 Ocak 2016 Salı
murat-dalkilic-ve-tuvana-turkay-izmir-optimuma-geliyor

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gani Müjde’nin üstlendiği Bizans Oyunları filminin oyuncuları önce saat 18.00’de Optimum meydanındakendileri için hazırlanan sahnede halkla buluşacak. Buluşmanın ardından oyuncular filmi, Optimum Outlet Cinemaximum’da hayranlarıyla birlikte izleyecek.


Filmin konusu
Güney Amerika’nın sıcağı Mayalar’ın canına tak ettirir ve taşının toprağının altın olduğunu duydukları Anadolu’ya göç etmeleri ile başlayan hikayede Mayalar Türk boyları ile kısa sürede kaynaşır. Bu durum Bizans’ın dikkatini çeker. Barışsever Bizans Kralı 3’üncü Klitor gerçek bir maya hayranı olmasına rağmen karısı 5’inci Klitorya ve kardeşi Muhteris’in entrikalarına engel olamaz. Plana göre Klitorya ve kayınçosu Muhteris, önce Klitor’u ortadan kaldıracak, ardından Mayaların tüm kadınlarını kaçırıp Bizans zindanlarına atacaktır.


Filmin başrollerini Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç,Gonca Vuslateri, Ünal Yeter ve Tuvana Türkay paylaşırken film izleyenlere bol kahkaha vaat ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive