Motosiklet heyecanı önce Antalya Migros’ta start aldı

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde dün (24 Eylül) bu sene 5’incisi Kemer’de 26 - 27 - 28 Eylül günlerinde düzenlenecek ve tüm dünyanın ilgiyle izlediği Red Bull Sea to Sky dünya ekstrem Enduro motosiklet heyecanı başladı

Eklenme Tarihi : 25 Eylül 2014 Perşembe
motosiklet-heyecani-once-antalya-migrosta-start-aldi

Kemer’de düzenlenecek Red Bull Sea to Sky etkinliğinden önce 6 defa dünya şampiyonluğu kazanan Red Bull sporcusu Dougie Lampkin, dün saat 17.00’de muhteşem bir motor şov ile AVM ziyaretçileri ile buluştu. Antalya Migros AVM ziyaretçileri Dougie Lampkin’in AVM içerisinde motoru ile yaptığı yer çekimine meydan okuyan, yürekleri hoplatan, muhteşem ve bir o kadar da tehlikeli şovunu ilgiyle izledi.

AVM dışında arabaların üzerinden atlayarak başlayan şov daha sonra AVM merdivenlerinden aşağıya inerek AVM içerisinde devam etti. AVM içerisinde kurulan özel alanların üzerinde akrobasi hareketleri yapan Lampkin, daha sonra motoruyla beraber asansöre binip yukarı çıktı ve yürüyen merdivenlerden aşağıya indi. Akrobasinin, gözü karalığın bir arada olduğu şovu hayretle izleyen AVM ziyaretçileri heyecanla karışık keyifli anlar yaşadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive