Minik şövalyeler NeoPlus’ta

Devasa Kale, Dev Ejderhalar, Turnuvalar, Sergiler ve İnteraktif oyunlarla NeoPlus Outlet, çocukları masalsı bir dünyaya davet ediyor

Eklenme Tarihi : 30 Ekim 2013 Çarşamba
minik-sovalyeler-neoplusta

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliğiyle çocuklar için Eskişehir’de ilk defa gerçekleştirilecek bir etkinlik düzenleniyor. 1- 25 Kasım günleri boyunca her gün 10.00–20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar masalsı bir dünyayla tanışacak.

Kız ve erkek çocukları, ayrı ayrı özel hazırlanmış etkinlik kostümü ve aksesuarlarını giyerek, orta çağ yaşantısına ait dekorlar ve seremonilerin yapıldığı büyük bir kale içerisinde sportif ve yaratıcı turnuvalara katılacak.

Çocuklar sergiyi ortaçağ çadırı, mancınık, at arabası, çeşme, geleneksel atlı mızrak dövüşleri, mekanik ejderhalar, dönemin önemli olayları, kişileri ve Orta Çağ’da Türk İmparatorluğunun başarıları hakkında temel bilgi edinerek gezecekler. 6-11 yaş arasındaki çocukların katılacağı etkinlik sonrasındaysa çocuklar Minik Şövalye Diplomasıyla ödüllendirilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive