Minik şefler Tepe Prime Avenue'de buluşuyor

Tepe Prime Avenue, 1-2 Şubat ve 8-9 Şubat tarihlerinde saat 12.00-14.00 arasında düzenlecek çocuklara özel açık mutfak atölyelerine ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 30 Ocak 2014 Perşembe
minik-sefler-tepe-prime-avenuede-bulusuyor

Türkiye’nin en önemli lezzet duraklarını sokak konseptiyle ziyaretçilerinin hizmetine sunan Tepe Prime Avenue, sömestir tatilinde gerçekleştireceği açık mutfak atölyelerinde minik şefleri ünlü restoranların usta aşçılarıyla buluşturacak. 1-2 Şubat ve 8-9 Şubat tarihlerinde saat 12.00-14.00 arasında gerçekleştirilecek açık mutfak atölyelerinin amacı; çocukların ebeveynleri ile yaratıcılıklarını paylaşmaları ve kendi yarattıkları lezzetler sayesinde özgüvenlerini geliştirmeleri olacak. Tepe Prime Avenue’da bulunan Burger House, Butcha, Hayal Kahvesi, Neli, Piola ve Quick China’nın mutfaklarında önceden malzemeleri hazırlanmış pratik tarifler, restoranların usta aşçılarının gözetmenliğinde çocuklar ile birlikte hazırlanacak.

Özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle Ankara’da iş dünyasının ve sosyal hayatın merkezi haline gelen Tepe Prime Avenue, sömestir tatili boyunca gerçekleştireceği etkinlikleriyle çocukların da buluşma noktası olacak.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive