Mini kral ve kraliçe NeoPlus’ta seçildi

Sakarya Gazetesi tarafından bu yıl 30’uncusu gerçekleştirilen Mini Kral – Kraliçe Yarışmasının finali NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi

Eklenme Tarihi : 30 Nisan 2013 Salı
mini-kral-ve-kralice-neoplusta-secildi

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet’in ana sponsorluğunu üstlendiği yarışmada 85 yarışmacı arasından finale kalan 8 kız ve 8 erkek çocuğun yarıştığı yarışmanın jüri üyeleri ise ESOGÜ geçmiş dönem rektörü Prof. Dr. Fazıl Tekin, Prof. Dr. Gülten Seber, Prof. Dr. İlknur Sivriköz, Prof. Dr. Sibel Sevim, Atayurt Okulları kurucu temsilcisi Ahmet Yalçın, Mayesente Güzellik Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Uçar, Sakarya Gazetecilik ve Matbaacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üstüner Ünügür’dü. Şölen havasında geçen yarışmada çocuklar dans gösterileri ve şarkılarını sergilerken birbirinden keyifli dakikalar yaşandı.

Ödül töreninde NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezine katkılarından dolayı Alışveriş Merkezi Müdürü Mert Örücü’ye plaket taktim edildi. Mini Kral ve Kraliçe’ye iPad ve bisiklet hediye edilirken finale kalan tüm çocuklara katkılarından dolayı hediyeler armağan edildi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive