Meydan İstanbul AVM'de “Kadın Kadına Eğlence”

Açıldığı ilk günden itibaren İstanbul’un önemli alışveriş merkezlerinden biri olan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün ana sponsorluğunda 20-21 Eylül günlerinde “5’inci Kadınlar Festivali”ne ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 19 Eylül 2014 Cuma
meydan-istanbul-avmde-kadin-kadina-eglence

Meydan İstanbul AVM, birbirinden renkli aktiviteleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu sene 5’incisi düzenlenecek Kadınlar Festivali’nde, Meydan İstanbul AVM’nin kadın ziyaretçilerini sağlık, güzellik, beslenme, moda, astroloji sohbetleri, tadım aktiviteleri ve ödüllü yarışmalar bekliyor.

Gün boyunca festivalde Rezzan Kiraz ile astroloji sohbetleri, YKM ile cilt bakımı ve makyaj uygulamaları, Jatomi ile spor, Hisar Intercontinental doktorları eşliğinde sağlık sohbetleri ile bilinçlenecek kadınlar, Mediamarkt ve Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün eğlenceli yarışmaları ile rekabet coşkusunu yaşayacak.

Sponsor standlarında tadım aktiviteleri, makyaj uygulamaları ve ürün dağıtımları ile keyifli bir gün geçirecek ziyaretçiler, 20 Eylül Cumartesi akşamı ise Safiye Soyman- Faik Öztürk konseri ile coşacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive