Marmara Forum’dan QR koridor

Sosyal medyada ve dijital uygulamalarda ilklere imza atan Marmara Forum, QR kodlarla kaplı koridoruyla dünyada bir ilke imza atıyor. Marmara Forum’un ‘QR Koridor’unu ziyaret ederek, kodları cep telefonları ve tabletleri ile okutanlar yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra binlerce sürpriz hediye kazanıyor

Eklenme Tarihi : 04 Eylül 2012 Salı
marmara-forumdan-qr-koridor

Marmara Forum, ‘QR Koridor’ uygulaması ile bir ilke daha imza atıyor. 3-30 Eylül günleri arasında sürecek olan QR Koridor uygulaması için birinci kat koridorundaki zemin iki gün boyunca QR kodlarla kaplandı.  Teknolojide sınır tanımayan bu sıra dışı uygulamada QR kodları akıllı telefonları ile okutanlar, fitness üyeliğinden sinema biletine, bowling biletinden mağaza indirimlerine kadar binlerce sürpriz hediye yakalama şansını yakalayacak.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu yenilikçi uygulamada 1.000’den fazla QR kod bulunuyor. iPhone, iPad, BlackBerry ve diğer tüm QR kod okuyabilen cihazlarla okutulabilen bu kodlar, Marmara Forum ziyaretçilerine alışveriş merkezi içinde bulunan Arby’s, Ariş, Burger King, Deichmann, Faik Sönmez, Girl Stop, İnci, Karaca, Kervan, Kiehl’s, Kiğılı, Marks & Spencer, Ortopedia, Oxxo, Penti, Popeyes, Reebok, Sbarro, Sephora, Tefal, Teknosa,  Toyzz Shop ve YKM’den yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra sürpriz hediyeler de kazandırıyor.

QR kodları okutmak için Facebook, Twitter hesabı veya kimlik numarası ile giriş yapmak yeterli olurken, kazananlar hediyelerini aynı gün içinde alabiliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive