Maltepe Park’ta Aslı Funda Erişken’le Anneler Günü sohbeti

Her yıl olduğu gibi 2013 yılında da yine özel ve ilginç aktivitelerle herkesin dikkatini çekip ziyaretçilerine hem eşsiz alışveriş keyfi hem de unutulmaz dakikalar sunan CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi 2013 Mayıs ayına Anneler Günü etkinlikleri ile devam ediyor

Eklenme Tarihi : 10 Mayıs 2013 Cuma
maltepe-parkta-asli-funda-eriskenle-anneler-gunu-sohbeti

12 Mayıs’ta 15.00 ile 16.00 saatleri arasında ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine Aslı Funda Erişken ile özel bir sohbet şansı sunuyor. Anneler Günü’nde özel bir söyleşi ve ziyaretçiler arasından da katılım ile gerçekleşecek olan anne ve çocuk oyunu keyifli bir aktivite ile Maltepe Park’ta ziyaretçileri bekliyor.

Özeldir anne ve özeldir her annenin çocuğu... Anne kalbiyle duyar ve bu kalbin yıldızıdır çocuk... Çocukluk yıllarında o yıldızımız parlarken ergenlik ile yıldızımız ile aramıza bir bulut girebilir. Anne ve Çocuk ilişkisi bir sanattır. Bu sohbette ilişki sanatı ve bu ilişkide pozitif yönetim paylaşılacak. Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinliğe herkes davetli. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive